Łamliwe paznokcie u 18-latka

Witam, mam problem z łamiącymi się paznokciami u stóp . Zaczęło się to od chwili gdy poszedłem do chirurga ,żeby odciął ''mięso i fragment paznokcia'' ( paznokcie wrastały w skórę, teraz już nie ) .Rosną bardzo wolno, a do tego po jakimś miesiącu od zabiegu pół paznokcia odleciało . Co mogę poradzić? Ps. Mam 18-lat , a jest to dość niekomfortowe chodzić z połówką paznokcia i do tego wyjątkowo kruchą. Z góry dziękuję za udzieloną poradę .

Proszę udać się do operatora niech odpowie jak to widzi. Paznokcie odrastają stosunkowo wolno i trzeba cierpliwości aby uzyskały swoją prawidłową formę , zż