Laparoskopia a prowadzenie samochodu

Jestem po laparoskopowym usunieciu woreczka kamienie 6 doba. Czy mogę jeździć autem dziękuję bardzo za pomoc

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie czuje pan dolegliwości bólowych (np spowodowanych uciskiem pasów bezpieczeństwa) ani nie przyjmuje Pan leków uniemożliwiających prowadzenie pojazdów mechanicznych, to nie ma przeciwwskazań do prowadzenia samochodu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Jesli nie odczuwa Pan dolegliwości, to nie widzę przeciwwskazań, radziłbym jednak co godzine robic przerwy i poruszać się trochę, to może zmniejszyć ryzyko zrostów