Laparoskopia diagnostyczna w 10-dniu cyklu

Witam. 25 wrzesnia miałam laparoskopie diagnostyczna (10 dzien cyklu). 29 września dostałam plamienia które przemieniło sie w normalne krwawienie. Czy mam je traktować jak zwyczajna miesiączke? Bardzo mnie to dziwi, ze to tak dużo przed terminem. Cykle 31 dniowe. Moj ginekolog twierdzi, ze to normalne, ale nie wiem czy to miesiaczka, czy krwawienie spowodowane laparoskopią, a miesiaczka pojawi sie w przewidzianym terminie ( za 2 tyg.)??

Po tego typu zabiegu cykl miesiączkowy może się troszkę rozlegulować. Sam stres operacyjny często wywołuje przedwczesną miesiączkę i zapewne obecnie takowa się pojawiła. Powoli wszystko wróci do normy, a co do pojawienia się kolejnej miesiączki zapewne ujawni się w normalnym cyklu.