Laparoskopia pęcherzyka żółciowego

3 tyg temu laparoskopia woreczka żółciowego. Dziś rano zbudził mnie ból w miejscu wyciętego woreczka. Wieczorem czułam zgrubienie pod prawym łukiem żebrowym nie było to bolesne. Teraz zgrubienie jest mniejsze ale występuje ból. Natężene średnie. Miałam wodniaka woreczka Kamień 19 mm. utkwił w lejku pęcherzyka. W świetle były jeszcze 3 kamienie 20-25 mm. Kamienie te były rozbijane przed laparo. O tym fakcie dowiedziałam się po laparoskopii. Czym może być spowodowany ten ból?

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania, być może wykonania kontrolnego USG jamy brzusznej czym spowodowane są obecne dolegliwości. Skoro pęcherzy był zmieniony silnie zapalnie może nadal utrzymuje się jakiś stan zapalny w zakresie loży po pęcherzyku żółciowym, zbiornik płynowy. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się kontrolnie z prowadzącym chirurgiem.