Laparoskopia torbieli jajnika i obrzęk wargi sromowej

11 grudnia miałam laparoskopię torbieli lewego jajnika. Wszystko poszło pomyślnie. Nic mnie nie boli. Czuję się dobrze. Jednak występuje u mnie niekiedy obrzmienie większej wargi sromowej i to z prawej strony To obrzmienie jest chwilowe. Wydaje mi się, że dzieje się tak gdy się schylam lub wykonuje jakąś fizyczną czynność, np. zamiatam. Gdy odpocznę, obrzęk znika. Jednak nie jestem pewna czy to przez to. Czy może istnieć inna przyczyna? Czy to jest normalne? Nie dźwigam i nie pracuję ciężko .

To raczej całkiem niezależna sytuacja, nie związana z przebytym zabiegiem. Być może to tylko okresowe obrzęki związane z podrażnieniem gruczołów sromowych. Trudno mi określić na podstawie samych opisywanych objawów czym może to być spowodowane. Radzę w tej sprawie udać się na kontrolną konsulatcję do ginekologa.