Laparoskopia zwiadowcza a ból brzucha
witam jestem kobietą nam 22 lata z powodu bólów brzucha mam mieć laparoskopie zwiadowcza bo inne wyniki badań oprócz crp 15 wychodzą w normie,tk tak samo.Pisze do Państwa bo jestem panikara i nie potrafię znaleźć odpowiedzi jak boli brzuch po laparoskopii zwiadowczej ??bardzo się boje tego bólu i tych dziurek tak ze chce zrezygnować z tej operacji lekarz mowi ze nie baradzo bOli i tyle i konczy temat. bardzo proszę o wyjaśnienie oraz czy żel na zrosty jest dobrym rozwiązaniem??

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Badania diagnostyczne w niedokrwieniu kończyn dolnych
Czy wiesz, jak wykryć niedokrwienie nóg? Aby się tego dowiedzieć, obejrzyj nasz film. Lekarz Adam Lewszuk wypowiada się na temat badań diagnostycznych w niedokrwieniu kończyn dolnych.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - ból po laparoskopii jest niewielki.
Ale - stawiam na (wg opisu dolegliwości) na zespół jelita drażliwego, który z powodzeniem leczy się farmakologicznie,
Proszę to skonsultować z lekarzem prowadzącym.,
Serdecznie pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, gastrolog, Kraków