Laparoskopowe usunięcie guza na nerce

Witam,u mamy wykryto guza na nerce wielkości 7cm,ma zrobiony komplet badań oraz założoną kartę pacjenta onkologicznego,od założenia karty minęły prawie 4 tygodnie.Mama była zapisać się na zabieg-termin koniec lipca 2015.Lekarz nawet nie spojrzał na wyniki badań tylko przejrzał płytkę z TK i na tej podstawie określił termin.Czy to nie za długi okres oczekiwania? i jeszcze pytanie- czy usunięcię laparoskopowo to dobry wybór ?

Urolog najwięcej danych uzyskał z obejrzenia tej właśnie płyty, którą Pani traktuje tak marginalnie. Z pewnością decyzja została przemyślana. Państwo mogą rozmawiać z lekarzem na temat możliwości leczenia z puli przedstawionej przez lekarza. Nie można sobie samemu wybierać sposobu leczenia. Nie mają Państwo wystarczającej do takich decyzji wiedzy.

Myślę , że należy zaufać specjalistom , a termin operacji zależy pewnie od długości kolejki , w której czekają na leczenie pacjenci też chorzy na nowotwory!!!!! zż