Laparoskopowe usunięcie torbieli obu jajników

Witam,7 dni temu mialal laparoskopowe usuniecie torbieli obu jajnikow. Torbiele umiejscowione byly wewnatrz jajnikow. Stwierdzono endometrioze 4 stopnia i wykonano chromoperturbacje. Jajowody drozne,jajniki w calosci zachowane ruchome. Jeden byl w litym zroscie z zat douglasa,a w zat douglasa pojedyncze skupiska endometriozy na 2-3cm. Od czasu operacji krwawie,czy to normalne? i czy dlugo moze to potrwac? krwawienie noe jest obfite. Przyjmuje zastrzyki fragmin. Czy bede mogla miec dzieci? 27lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie może być jednym z objawów utrzymujących się po operacji. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną. Pytanie o możliwość zajścia w ciążę proszę skierować do lekarza prowadzącego.