Laser korygujący zmarszczki dla palących

Witam! Mam 50 lat i jestem palaczką, mam problem ze zmarszczkami,Słyszałam, że mogłabym skorzystać z lasera + osocze specjalnie dla palaczy. Na czym ten zabieg polega i jaka jest jego cena. Czym sie różni od lasera dla niepalących Pozdrawiam

Polecam udać się do lekarza medycyny estetycznej , po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi .Najczęściej na zmarszczki palacza stosowane są zabiegi z nićmi oraz kwasem hialuronowym

Witam
Nie ma czegoś takiego jak laser dla palących czy niepalących. Osoby, które palą mogą mieć gorszą regenerację skóry po zabiegach laserowych, dlatego należy dobrać odpowiednie, bezpieczne parametry zabiegu. Zdecydowanie polecam wykonanie po zabiegu osocza bogatopłytkowego, które przyśpieszy gojenie i poprawi efekty. Można również przygotować skórę do zabiegu wykonując już wcześniej serię zabiegów z osoczem. Same te zabiegi poprawią stan skóry i zmniejszą zmarszczki.

Nie ma lasera dla palących lub niepalących. Taki sam laser wykorzystuje się u każdego pacjenta. Zabieg laserowy o ile chodzi tu o laser co2 ma za zadanie "uszkodzić" część skóry w postaci małych kropek na skórze tak aby pozostała skóra zmuszona do naprawy tych miejsc przebudowała całą skórę, wyprodukowała nowy kolagen, przez co skóra jest bardziej sprężysta, jędrna ze zmniejszonymi zmarszczkami. Użycie osocza bogatopłytkowego ma cel taki sam tylko polega na tym, że wstrzykujemy w płytki warstwy skóry swoje płytki z pobranej wcześniej krwi a zawarte tam czynniki wzrostu pobudzają skórę do przebudowy.

Nie ma czegoś takiego jak laser dla palących i niepalących. To ten sam laser. Osocze bogatopłytkowe przyspiesza gojenie po zabiegu laserowym. Zmarszczki palacz powstają głównie na skutek wzmożonej aktywności mięśnia okrężnego ust, które pojawia się po 35 roku życia. Są inne sposoby na ich usunięcie, znacznie tańsze. Proszę o zdjęcie na maila biuro@bonadea.com.pl