Laserowa korekcja wzroku i problemy z mapą rogówki

Witam serdecznie! Chciałam skorzystać z laserowej korekcji wad wzroku (mam -4 zarówno w lewym, jak i prawym). Po szczegółowych badaniach okazało się, że jest problem z mapą rogówki. Podczas badania nie widziałam wszystkich rozbłysków lewym okiem i nie zawsze udało mi się nacisnąć przycisk. Na wizytę mam się stawić za miesiąc po stosowaniu (3 razy dziennie) kropli S***. Jeśli problem się powtórzy, czy to całkowicie wykluczy moją szansę na zabieg? Czy jest inna metoda?
ponad rok temu

Witam!

Witam obecnie z chirurgicznych metod korekcji wad wzroku dostępna jest terapia laserowa, innym wyjściem jeżeli nie okulary to soczewki kontaktowe.
Proszę się na zapas nie martwić, zastosować krople, które oczy nawilżą i poprawią ich kondycję. I w wyznaczonym terminie udać się na badanie.
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pytać tamtejszych specjalistów, bowiem oni najlepiej znają się na korekcjach laserowych, gdyż są ośrodkiem w tym się specjalizującym.

Pozdrawiam serdecznie!