Laserowa korekta wzroku

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej nt.,laserowej korekty wzroku. Mam 24 lata i od ponad 10 lat noszę okulary, prawe oko -7,5 lewe -5,5 .Znam już koszt zabiegu chciałabym jednak dowiedzieć się co muszę zrobić żeby zakwalifikować się do zabiegu i jakie badania są mi potrzebne? Może też Pan/Pani wie jaki jest czas oczekiwania i czy wszystko "da się załatwić" przy jednej wizycie czy potrzeba ich kilka zanim dojdzie do zabiegu? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Standardowy zestaw badań potrzebny do zabiegu to morfologia krwii obwodowej, jonogram (sód, potas, wapń) oraz parametry krzepnięcia, EKG. W zależności od dodatkowych obciążeń wykonuje się badania dodatkowe. Możliwa jest kwalifikacja do zabiegu podczas jednej wizyty u okulisty. Terminy oczekiwania są różne w zależności od ośrodka, w którym wykonuje Pani zabieg.