Laserowe usunięciu gruczołów potowych na stopach

chcialnbym podsac sie laserowemu usunieciu gruczolow potowych w stopach. prubopwalem wszystkich sposobuw aby nogi nie smierdzialy ale nic nie pomaga. ludzie czuja moje stopy a ja popadam w kompleksy, prosze o jakies info na temat gdzie moge miec taki zabieg i ile moze kosztaowac,dzieki

Witam serdecznie można również wykonać zabieg ostrzyknięcia stóp botoxem. Oprócz tego proszę wybierać zawsze obuwie ze skórzaną wkładka lub całe aby było ze skóry.Warto również wykonać badania zlecony przez dermatologa hormonów.