Laserowe usuwanie blizn

Witam mam na twarzy blizny cięte,kiedy najlepiej użyć lasera frakcyjnego? Jak blizna jest jeszcze tzw "świeża" czy jak jest juz zarosnieta? Bo byłem w medycynie i powiedzieli mi ze mniej niz 3 miechy nie moga mi nic zrobic bo blizny sa swieze,a teraz juz minelo ponad pol roku i blizny sa zarosniete i czy da sie cos z tym zrobic? Blizna jest jeszcze czerwona i widoczna i czy to najlepszy czas na laser frakcyjny?

Powinien udac się Pan na konsultację, bliznę trzeba obejrzeć by móc dobrać metodę jej spłycenia/usunięcia, bądź wypełnienia. Rodzaj zabiegu dobiera lekarz po konsultacji.

Jeżeli blizna jest jeszcze czerwona to znaczy, że jest ukrwiona i jest to najlepszy czas, żeby o nią zadbać. Laser frakcyjny poprzez odparowanie część tkanki blizny spowoduje jej przebudowę od strony tkanki nie uszkodzonej.