Laserowe usuwanie owłosienia z okolic intymnych a brak podniecenie

Witam. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania owłosienia z okolic intymnych. Od tamtego czasu nie odczuwam podniecenia, nawet podczas masturbacji. Orgazmy są mało intensywne, prawie niezauważalne. Czy zabieg laserowy mógł mieć na to wpływ, czy to możliwe, że straciłam czucie, czy to po prostu chwilowe i czasem przejdzie? Bardzo się niepokoję. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Nie spotkałam się z przypadkiem, w którym zabieg laserowego usuwania owłosienia miałby wpływ na podniecenie seksualne... Proszę szukać przyczyny gdzie indziej.

Pozdrawiam serdecznie.