Laserowe usuwanie torbieli na jajniku

Byłam wczoraj u ginekologa Okazało się, że mam w jajniku torbiela Ma on 6cm Lekarz do końca nie wiedział jaki to jest rodzaj Kazał mi przyjść za miesiąc na kontrol Jeśli się nie wchłonie operacja Czy będzie ona laserowa? Czy zostaną blizny? Przeczytałam w internecie że kobiety które go mają mogą przytyć Ja przez ponad dwa miesiące przytyłam 7kg Czy jest to spowodowane torbielem?

Przyrost wagi przy tak małej ilości danych nie może być w pierwszej linii powiązany z obecnością torbieli jajnika. Proszę poczekać do kontroli dostosowując ilość kalorii dostarczanych organizmowi z wykonywanym wysiłkiem.