Latające męty w oczach i bóle głowy
Witam Prosze o odpowiedz. Mialam robiony rezonans zwg na zaburzenia widzenia (latajace męty) oraz bole glowy. EEG rowniez robilam wszystko wyszlo dobrze. Mam rowniez zaburzenia lekowe. I niedoczynnosc tarczycy, Czy w trakcie badania (rezonans) lekarz widzi wszystko? Czy jakbym miala guza przysadki mozgowej bylby widoczny? czy trzeba robic nastepny rezonans. Nie daje mi spokoju mysl ze lekarze cos pomineli. Nie moge spac, jesc, wszystkego sie przez to boje :( Prosze o pomoc.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! MRI głowy pozwala ocenić wszystkie struktury, w tym przysadkę. Tym zdecydowanie nie powinna się Pani zatem niepokoić. Ze względu na obecność mętów sugeruję ocenę okulistyczną. Ze względu na tak duże nasilenie lęku sugeruję konsultację psychiatryczną.