Latanie samolotem w ciąży u 25-latki

Witam. Czytalam rozne opinie na temat latania samolotem w ciazy. Planujemy z mezem 12 tygodniu i 5 dni podroz do Polski z Uk na swieta. Lot trwa 2 h. Ginekolog pozwolil mi leciec. Czy skoki cisnienia moga byc przyczna poronienia ? Czy na pewno lot jest bezpieczny?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie można zagwarantować tego z całą pewnością. Myślę jednak, że nie ma powodów do obaw o ciążę.