Lateralizacja rzepek

Szanowny Panie Doktorze, cierpię na lateralizację rzepek, chondromalację 1/2 stopnia, od ponad 2 mam zdiagnozowaną obecność płyny w obu stawach, mam 25 lat, nigdy nie doznałam urazy,wypadku. Od kilku miesięcy nasilają się u mnie bóle stawów, a każda konsultacja lekarska kończy się słowami ,,to wina niewłaściwego obciążenia sylwetki"Próbowałam skontaktować się z doktorem przez stronę, jednak to się nie udało. Wyniki wykonanych badań: Staw kolanowy lewy z obecnością wysięku, więzadło rzepkowo-pi

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto skorzystać z pomocy rehabilitanta. W tym przypadku można zastosować szereg zabiegów fizykoterapeutycznych tj. :prądy Kotza, prądy interferencyjne, jonoforeza, laser, ultradźwięki i ćwiczenia indywidualne.