Łatwa dieta odchudzająca dla nastolatki

Ważę 49 kilo ale raczej 50 kilo. Mam 11 lat i 8 miesięcy, jestem dziewczyną. Tryb mojego życia jest siedzący i na W-F ie dobrze nawet ćwiczę. Próbowałam diet, ale ciągle mi się nie udawało, rezygnowałam ze słodyczy i nie jeść po godz. 18.00 ale to się nie powiodło. W mojej rodzinie raczej nie występuje otyłość i nadwaga. Nie byłam u lekarza, bo mam mówi, że nie trzeba, ale ja chcę schudnąć! Nie wytrzymuję jak koleżanki się wyśmiewają! A i jeszcze nie mogę jeździć na basen może w następnym roku szkolnym, i nie chcę fitness jedynie tylko w domu. Miałam nie jeść po godzinie 18, ale się nie udaje. Pomocy! Bardzo proszę o pomoc!

W mojej rodzinie raczej nie występuje otyłość i nadwaga. Nie byłam u lekarza, bo mam mówi, że nie trzeba, ale ja chcę schudnąć!
Nie wytrzymuję jak koleżanki się wyśmiewają! A i jeszcze nie mogę jeździć na basen może w następnym roku szkolnym, i nie chcę fitness jedynie tylko w domu. Miałam nie jeść po godzinie 18, ale się nie udaje.
Pomocy! Bardzo proszę o pomoc!

Witam,

Proszę o podanie wzrostu i ponowne zadanie pytania.
Jest to istotne przy ocenie czy Twoja masa ciała jest prawidłowa, czy nie.
Niemniej jesteś bardzo młodą dziewczyną i diety nie są wskazane.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Zapoznaj się z Piramidą IŻŻ.

Pozdrawiam ciepło i czekam na więcej informacji!