Leczenia wymiotów i zaburzeń równowagi

Dobry wieczór chciałabym się upewnić,czy leczenie jest właściwe. przebieg choroby: środa - mdłości, wieczorem wymioty,zawroty głowy czwartek - brak równowagi, wymioity piątek - j.w., po południu nasilenie wymiotów, braku równowagi--> SOR - lekki oczopląs,morfologia - niski potas --> zatrzymanie na oddziale laryngologicznym - sobota, niedziela, poniedziałek - Manitol, Acyclowir, audiomertria i USG tętnic szyjnych ok, -- brak równowagi utrzymuje się. Czy to prawidłowy kierunek leczenia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać specjalistom ze szpitala. Z pewnością stosowane jest najlepsze możliwe leczenie.