Leczenie...

Dzień Dobry Miałbym takie pytanie do Pani/Pana ... Od czego zależy cena Leczenia Trądziku Laserem Typu " IPL i400 " ? > mam 17 lat i byłem na pierwszym laserowym zabiegu który kosztuje aż > 250zł za jeden zabieg a potrzebne mi będzie pięc do sześciu... > przynajmniej tak mi powiedziano... Następny zabieg mam za 2tygodnie... > Od czego zależy cena ? Gdzie indziej było by taniej? Czy to będzie > skuteczne? > Proszę o odpowiedz to dla mnie ważne ... z góry dziękuje.

Szanowny Panie,

Cena zależy przede wszystkim od obszaru skóry, na jakim wykonywany jest zabieg. Ponadto może być różna w zależności od gabinetu-to dotyczy wszelkich zabiegów i usług. Wiadomo też, że jak wszystko, również te zabiegi najdroższe są w Warszawie.
Przede wszystkim jednak radziłabym kierować się renomą, zdecydować się na zabieg w sprawdzonym , a nie najtańszym gabinecie.

Pozdrawiam serdecznie

Witam cena zabiegu laserowego często zależy od tego na jakiego rodzaju sprzęcie lekarz pracuje, czy ten sprzęt jest sprzętem medycznym czy kosmetycznym.Czy sprzęt ma atesty czy też nie.