Leczenie 3,5 latki z nieustającą gorączką

Witam córka 3.5 roku już 6 dzień ma gorączke ok 39 40 stopni leki zbijają ją na około 4-5 godzin do tego zaczęła mieć duszący kaszel. Lekarz kazał podawać tylko leki przeciwgorączkowe ale ile można je brać dziecko nie je choć pije dość duże proszę o rade Marta

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wobec braku postępu leczenia sugeruję, aby dziecko ponownie zostało zbadane przez pediatrę. Objawy wielu infekcji nie są charakterystyczne od początku i rozwijają się w trakcie jej trwania.