Leczenie 4,5-letniego dziecka po zapaleniu płuc

Witam,synek 4,5 l ,nie chorował.W grudniu dostał zap. płuc.. w styczniu zap.oskrzeli..w lutym wiatrówkę,a po niej zap.oskrzeli..zdiagnozowano alergię na jabłka, brzozy, olchy, trawy oraz zboża.. alergia w okresie pylenia traw przebiegała z dusznościami.. stosowaliśmy inhalacje od maja do września.. dodatkowo xyzal, i asmenol (ale tylko przez kilka dni)..ciągle utrzymuje się "klucha"w gardle..teraz znów dostał zapalenie oskrzeli..bierze kinderimmun i tran od miesiąca..co podać? gdzie się udać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruje wizytę w poradni pulmonologicznej, czy teraz była Pani u lekarza z zapaleniem oskrzeli? Leczenie objawowe, zależnie od objawów, w razie kaszlu inhalacje z soli fizjologicznej. Pozdrawiam