Leczenie alergicznego zapalenia spojówek

witam 21 lutego lzawilo mi oko spuchlo pojawila sie ropa na2 dzien to samo z 2okiem pojechalam na okulistyke dostalam tobradex przeszlo po tygodniu stosowania podobno bardziej to wygladalao na alergiczne zapalenie spojowek bylo bardzo duzo ropy niestety problem na wraca pani okulista mowila o jkais kroplach dla alergikow ale niepodala nazwy a z testow u alergologa nic niewyszlo choruje tez na atopowe zapalenie skory twarzy prosze o odpowiedz

Witam. Sterydy są dobre. Tobradex też dobry na krótko. Leki p-alergiczne Sol .Opatanol, Sol. Zabak, Sol. Relestat. ze starych Cusicrom, Polcrom.Można też sztyczne łzy celem wypłukiwania alergenów np. HyAbak, HyalDrop,HyloComod. Pozdrawiam