Leczenie alternatywne chorób autoimmunologicznych

Co pan/pani sądzi na temat leczenia alternatywnego chorób autoimmunologicznych.Jestem świeżo po przeczytaniu książki /Ukryte Terapie/ Jerzego Zięby w której opisuje leczenie witaminami w dużych dawkach.Czy jest to dobry kierunek?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma żadnych dowodów na skuteczność alternatywnych metod leczenia chorób autoimmunologicznych.