Leczenie anginy i suchy kaszel

witam, od poniedzialku leczę się na angine lekarz przepisal mi antybiotyk duracef, glimbax, orofar do psiukania, natomiast od wczoraj meczy mnie dodatkowo suchy kaszel. Czy moge z tymi antybotykami brac jakis lek na kaszel?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.