Leczenie AZS a ciąża

Witam. Jestem kobietą chorującą od 8m.ż na AZS. 21 mies temu po porodzie stan się znacznie pogorszył. Przez rok brałam sterydy(metypred). W listopadzie 2014 trafiłam na oddział dermatologiczny celem odstawienia sterydu i ustawienie leczenia bez sterydowego. Od tego czasu biorę Equoral 100mg(wczesniej ok 1.5mies.200mg), Alermed oraz Attarax. Jest spora poprawa. Moje pytanie brzmi: Jak długo wypłukują się te leki z organizmu ponieważ chciałabym zajść w ciążę? Czy można je odstawić już teraz?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie koniecznie należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza dermatologa.