Leczenie białaczki bifenotypowej u dziecka

U mojego 4 letniego siostrzeńca 11.07.2014 rozpoznano ostrą białaczkę bifenotypową. Obecnie stan jego jest bardzo ciązki. Chemioterapia nie przyniosła efektów. Znajduje się w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Nie mieli tak ciężkiego przypadku. Czy jest jakieś miejsce w kraju lub za granicą gdzie mogą mu pomóc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dziecko jest pod opieką dobrych specjalistów. O możliwości leczenia w innym ośrodku proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.