Leczenie blizn osoczem

Witam w odpowiedzi na moje pytanie jak skutecznie usunac blizny odpowiedział Pan doktor ze leczenie osoczem jak czesto trzeba powtarzac ten zabieg czy nie wystarczy raz? jaka cena jest takiego zestawu zabiegów?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W zależności od rodzaju blizny konieczne jest wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Cena zabiegu wynosi od 500zł.

Witam blizny można również leczyć za pomocą lasera oraz peelingów medycznych, w zalezności od rodzaju blizny dobiera się odpowiednią metodę ich leczenia.

Witam
Najlepsze efekty przynoszą zabiegi łączone z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oraz osocza bogatopłytkowego. każdy z tych zabiegów trzeba powtórzyć co najmniej 4-5 razy. Blizny całkowicie nie znikną, ale nawet po jednym zabiegu widać zdecydowaną poprawę wyglądu skóry.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska