Leczenie bólu w stopie

Witam! Mam 25 lat i od niedawna borykam się z bólem w prawej stopie. Poszedłem do lekarza, który mi przepisał maść przeciwbólową oraz lek Nimesil. Nimesil trochę mi pomógł, ale jak przestałem go brać to ból wrócił. Drugi raz udałem się do chirurga tym razem z prześwietleniem stopy - ale lekarz nie zauważył żadnych nieprawidłowości, tak więc zalecił mi wizytę u fizjoterapeuty, aby ten dokonał zabiegów: jonofrezy z Naklofenem, pole magnetyczne, ultradźwięki. Co może być powodem bólu w stopie?

Przyczyn jest duzo , ostroga , entezopatia , martwicę kości , złamania zmęczeniowe, nerwiak Mortona, jeśli ból nie ustępuje mozna zrobić tomograf lub rezonans