Leczenie borderline w Olsztynie

Gdzie w Olsztynie znajde terapeute,która leczy Bordeleine .Szukałam bez skutków.Prosze o pomoc!!! Niemam już sił walczyć moje ciało jest okropne nienawidze siebie....

Dzień dobry!

Terapię zaburzeń osobowości (borderline) warto prowadzić pod opieką zarówno lekarza psychiatry, jak i w długoterminowej psychoterapii. Warto aby był to certyfikowany psychoterapeuta - wszystkie te informacje znajdują się najczęściej na stronach internetowych gabinetów specjalistów. Może też Pani udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Nie wspomina Pani, co ma na myśli pisząc "szukałam bez skutków". Jaki problem napotkała Pani szukając gabinetu terapeuty?

Pozdrawiam!

Warto poszukać w prywatnych gabinetach- na stronach internetowych zwykle można znaleźć informacje dotycząca sposobu i zakresu pracy psychologów i psychoterapeutów.

Nie podpowiem konkretnych placówek, ale zwykle terapeuci, którzy prowadzą terapię długoterminową (takie informacje znajdzie Pani na stronach gabinetów), zajmują się pacjentami z diagnozą zab. osobowości typu borderline.

Witam. Warto poszukac jeszcze raz. W internecie wpisac hasło: psycholog, psychoterapeuta Olsztyn, i na pewno wyskoczy cała ich lista. Każdy z nich zajmuje sie tego rodzaju zaburzeniem osobowości. To tylko nazwa, a cierpienie i ból psychiczny występuje u każdego człowieka, który szuka pomocy i wsparcia psychologicznego. Pozdrawiam

Witam,
widzę, ze Pani pytanie pozostaje już przez jakiś czas, początkowo nie odpisywałam bo nie znam niestety terapeutów w Olsztynie, generalnie myślę, że powinna Pani znaleźć pomoc w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Jednak jeśli jest to problem może się Pani ze mną skontaktować bezpośrednio mailowo, może razem uda nam się wypracować jakieś rozwiązanie dla Pani problemu. Pozdrawiam.