Leczenie BRCA1

Witam.Jestem nosicielką BRCA1 .Mam 37 lat, rodziłam 3x Trzon macicy 74x46x45mmEndometrium 9mm W obrębie tylnej ściany macicy po lewej stronie 2 mięśniaki śródścienne połączone ze sobą o wym.66x41-45mm Jajowody bez zmian Zalecana: histerektomia i w wyniku wystąpienia BRCA1- mastektomia Moje pytanie-czy jest inne rozwiązanie?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety na dzień dzisiejszy są to jedyne metody, dające pewność eliminacji ryzyka choroby związanej z obecnością genu BRCA1.