Leczenie Bromergonem a picie alkoholu

Witam! ginekolog przepisal mi Bromergon. Mam zazywac pól tabletki dziennie. Mam pewien problem. Chodzi o to, ze za niedługo bedzie sylwester a chcialabym cos sobie wypic. na tabletkach pisze, ze leku nie mozna laczyc z alkoholem. i z tad moje pytanie czy moglabym zaczac je brac od dzis a 5 dni przed sylwestrem juz ich nie zazywac i napic sie w sylwestra a 5 dni po sylwestrze kontynuowac to leczenie czy nie jest to wskazane i lepiej bedzie jesli zaczne kuracje dopiero od stycznia po sylwestrze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie powinna Pani przerywać terapii. Nie należy także pić alkoholu podczas leczenia Bromegronem. Przesunięcie terminu leczenia warto skonsultować z lekarzem prowadzącym.