Leczenie guza przysadki mózgowej lekiem Norprolac a skutki uboczne

Mam guza przysadki mózgowej i leczyłam się Bromergonem. Ze względu na objawy uboczne zaczęłam brać Norprolac. Jestem na czwartym dniu opakowania startowego, ale zaczęłam słyszeć głosy. Nie wiem co robić - boję się że skutki uboczne mogą być długotrwałe, ale z drugiej strony odstawienie tabletek może być niebezpieczne ze względu na guza. Wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc. Dodam, że gruczolak został zdiagnozowany sześć lat temu i do tej pory leczony tabletkami.

Dzień dobry,

Jeśli objawy uboczne będą się utrzymywać, sugerowałbym wizytę u specjalisty. Jeśli tego typu objawów nie miała Pani po bromergonie, to proszę wrócić do tego leku - na początku do najmniejszej dawki przyjmowanej wieczorem i stopniowo pod kontrolą lekarską zwiększanej. W razie czego zostaje jeszcze chinagolid. Proszę udać się do specjalisty wcześniej, niż za miesiąc.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz