Leczenie bruzdogłowca szerokiego

Poszukuję lekarza w Warszawie, który jest specjalistą w leczeniu chorych, będących nosicielami bruzdogłowca szerokiego. Wykryto go u mnie ok. 20 lat temu. Przepisywane mi leki nie skutkowały. Szukano go także u mnie w jelicie grubym (sic!). Albo też usłyszałem, że niklozamid nie jest w Polsce lekiem zarejestrowanym, zaś cesol został wyrejestrowany. Niestety lekarz, który doprowadził do jego wykrycia - zmarł. Ja zaś pozostałem z bruzdogłowcem na stałe.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety nie potrafię wskazać Panu konkretnego specjalisty. Sugeruję jednak udanie się do Poradni Chorób Zakaźnych, najlepiej działającej przy Szpitalu Klinicznym lub Instytucie Chorób Zakaźnych, gdyż tego typu placówki zazwyczaj mają dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia.