Leczenie bulimii przy stosowaniu tabletek Symonette

Witam serdecznie. * od 7l choruje na bulimie * od 4 mies zazywam tabletki antykonc. (przez 3mies symonette- nie wchlanialy sie- caly czas plamienie, -7kg. od miesiaca - novynette (dodatkowy okres (1tydz trwania) w polowie opak) * dodadkowo zabezpieczam sie z partnerem prezerwatywa (boje sie czy w moim przyp tabletki dzialaja...) Od kilku dni mam b. wzdety brzuch, humorki, bola mnie jajniki i piersi. dziwnie sie czuje.. [* Od tyg biore triticco]. Czy to moze byc ciaza? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie tak. Proponuję udać się do ginekologa po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Szanowna Pani, siedem lat chorowania to długo. Jeśli chciałaby Pani wyleczyć się, a nie jedynie łykać tabletki, to zachęcam do skorzystania z terapii Metasystemowej. Pani organizm jest mocno rozstrojony przez chorobę oraz przyjmowane hormony, tak więc takie objawy mogą się Pani przytrafiać. Więcej informacji na temat podejścia oraz adresy specjalistów w Krakowie znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej