Leczenie bulimii za pomocą hipnozy

mieszkam w woj. zachodniopomorskim, moja córka jest chora na bulimię, proszę podać najbliższe miejsce, gzie mogłaby się poddać terapii hipnozą, tak córka chce, jest dorosła i strasznie zmęczona. Ma wsparcie u mamy i siostry, ale to za mało...

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Witam. Ja zajmuje sie hipnoterapią i z przyjemnością pomogę.

Z poważaniem
Franciszek Bartkiewicz

W przypadku zaburzeń odżywiania najskuteczniejsza metoda leczenia jest specjalistyczna psychoterapia. Zachęcam do poszukania raczej ośrodka specjalizującego się w leczeniu takich zaburzeń niż kogoś, kto oferuje hipnozę.

było takiego zwyczaju, aby sobie uczucia wyznawać. Zachęcam do szczerej rozmowy z mężem o swoich oczekiwaniach (niekoniecznie przez telefon) i potrzebach.

Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com

Hipnoza nie jest odpowiednia metodą leczenia zaburzeń odżywiania. Córka musi podjąć tradycyjną psychoterapię. Najlepiej w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam