Leczenie CHAD przy trzeźwym alkoholiźmie

mam chad oraz alkoholizm jestem trzeżwa,biorę obecnie 200 lamotrix,oraz KETREL 50 na wieczór,moje obecne samopoczucie przypomina manię lub hipomanię lub nawrót choroby alkoholowe ciężko mi rozróżnić jestem bardzo pobudzona i nerwowa gonitwa mysli.depresji brak.Moje pytanie jakie dawki Lamotrixu powinnam brać obecnie?zawsze brałam LAMOTRIX!czy ketrel bierze się tylko dorażnie w manii?czy w mani bierze się go przez dłuższy czas?uważam ze mam manię,czy nadal dziś brać ketrel objawy ustąpiły dziś?

Proszę również rozważyć podjęcie psychoterapii, która w wypadku CHAD jest główną metodą leczenia i przynosi trwałe rezultaty. Pozdrawiam.