Leczenie chorób tarczycy i łuszczenie skóry na powiekach

Witam Od października zeszłego roku leczę się na tarczyce.Zaczęło się nadczynnością po czym przeszło w lekka niedoczynność która już od 4 miesięcy wyrównuje lekami. Czuje się dobrze tylko mam jeden problem. Schodzi mi lekko skóra z powiek i bardzo opadły mi powieki. Nie wiem co mam zrobić bo wygląda to okropnie. Czy może to być spowodowane właśnie niedoczynnością?Czy po wyrównaniu poziomu hormonów wszystko może wrócić do normy?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza prowadzącego leczenie. po badaniu będzie można coś więcej powiedzięć. konieczne jest badnie lekarskie aby moc coś powiedzieć.