Leczenie córki z Zespołem Downa

Witam mam córkę z zespolem Dovna ma 19 lat zaczęło sie w czerwcu 2013 r.przychodzac z ośrodka mówiła ze sie nudzi potem brak zainteresowan placz .Psychiatra zapisal setaloft zle znosila zawroty glowy zamazany obraz odstawiony po mc.potem zolafren 10 mg przez ponad 2 miesiace to samo zamazany obraz oczy do góry odstawiony jak jej pomóc .Nic nie robi brak apetytu okresu nie ma ,boi się najbliższej rodziny byla to wesola i miala dużo zainteresowań idziewczyna prosze o pomoc l

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się z córką na ponowną wizytę do specjalisty psychiatry. Lekarz po zbadaniu, mając na uwadze historię choroby, wdroży odpowiednie leczenie.