Leczenie CT1 u 13-letniego chłopca

Dzień dobry,proszę o interpretację wyniku syna który ma 13 lat i choruję na ct1 od czterech lat P/c.p.transglutaminazie tkankowej (anty-tGT): P/c.anty-tTG IgA:<2 RU/ml,P/c.anty-tTG IgG: 0,10

Renata GrzechociĹska

Nie mogę odnieść się do wyniku badania, gdyż informacje są niewystarczające. Proszę pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu dziecko, gdyż zna dokładną historię choroby, objawy, pozostałe badania. Stężenie tTg w klasie IgA należy odnieść do całkowitego IgA.