Leczenie CT1 u 13-letniego chłopca
Dzień dobry,proszę o interpretację wyniku syna który ma 13 lat i choruję na ct1 od czterech lat P/c.p.transglutaminazie tkankowej (anty-tGT): P/c.anty-tTG IgA:<2 RU/ml,P/c.anty-tTG IgG: 0,10

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Nie mogę odnieść się do wyniku badania, gdyż informacje są niewystarczające. Proszę pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu dziecko, gdyż zna dokładną historię choroby, objawy, pozostałe badania. Stężenie tTg w klasie IgA należy odnieść do całkowitego IgA.