Leczenie ćwiczeniami mięśni Kegla przedwczesnego wytrysku

Witam, chciałem zapytać o leczenie przedwczesnego wytrysku. Czytałem w internecie o treningach mięśni Kegla, lecz nie znalazłem informacji o tym jak je wykorzystywać w celu opóźnienia wytrysku. Chodzi o maksymalne ich rozluźnienie podczas stosunku? Spotkałem się też z wieloma różnymi opiniami na temat techniki treningu, dlatego chciałem zapytać jak często powinno trenować się ten mięsień i jak powinien taki trening wyglądać.

Nawet leczenie seksuologiczne jest żmudne i niełatwe (wbrew różnym reklamom w Sieci).
Proponuję wizytę u lekarza seksuologa, który prócz farmakoterapii poinformuje o pomocniczych świczeniach czy zachowaniach.
W Krakowie dostępny jest dr A.Sipiński, który przyjmuje też w Katowicach.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com