Leczenie depresji a stosowanie leków na potencję

Dlaczego lekarz psychiatra nie chce mi przepisać leków na potencję, choć mam z tym problem. Leczę się długotrwale na depresję 3 lata. Zażywam stale 40 mg Parogenu i 25 mg Ketrelu codziennie. Czy np. viagry nie można łączyć z tymi lekami? Czy też lepiej pójść z tym problemem do lekarza psychiatry mężczyzny. Moja Pani doktor, pomimo przedstawienia problemu tylko się uśmiechnęła i powiedziała o skutkach ubocznych wywołanych przez leki przeciwdepresyjne.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza