Leczenie depresji Doxepinem

mam ojca ktory ma 72lata ma depresje od lat bierze tylko doxepin do3razy na dzien nic nie skutkuje,a on wymysla sobie ze ktos go truje czyli sasiad u gory ze griluje on i ze smrod go ten truje ma tluste nawet rece mowi i czasem mowi ze szaro jest od dymu przestal chodzic i sie leczyc do psychiatry a poza tym ma ciezka niewydolnosc pluc rozedme i tlenoterapie domowa,prosze napisac czy z kasy chorych mozemy sie starac o wizyte domowa lekarza i czy moze brac wit.pp, i jakie leki na te natrectwa we

Dzień Dobry Pani,

Aby leczyć się u psychiatry powinna być zgoda Pani ojca na takie leczenie.

O leczeniu farmakologicznym decyduje lekarz psychiatra, w zależności od wywiadu i zdiagnozowania.

Proszę zachęcić tatę do kontaktu z lekarzem, czego Pani bardzo życzę,
Irena Mielnik-Madej