Leczenie depresji i nerwicy natręctw

Leczę się na depresje i nerwicę natręctw, zażywam leki mirtor 15mg oraz zotral 100mg oraz memotropil na koncentracje gdyż studiuje i mam problemy z nauką, moje pytanie brzmi czy mogę palić papierosy podczas leczenia, jestem pod opieką psychiatry jednak nie spytałem o papierosy, wiem że nie moge spozywac alkoholu ale czy moge palic papierosy?

Szanowny Panie, papierosy mimo, iż jak powszechnie wiadomo są bardzo szkodliwe, to jednak pomagają kontrolować emocje. Problemy z nauką mogą być konsekwencją przyjmowanych przez Pana leków antydepresyjnych. Leki antydepresyjne nie leczą choroby, ale tylko zaleczają objawy, wywołując często szereg kolejnych. Jeśli chce się Pan wyleczyć, a nie tylko leczyć, to proszę skorzystać z psychoterapii. Polecam Panu podejście Metasystemowe. Więcej informacji oraz adresy gabinetów znajdzie Pan na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również lekturę:

http://opsychiatrii.pl/psychotropy-powoduja-zaburzenia/

http://psychoterapia.natemat.pl/

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej