Leczenie depresji o podłożu organicznym

Od 18 lat jestem leczony na deprsje o pdlozu organicznym z obnizonym nastrojem i licznymi dolegliwosciami somatycznymi ( dolegliwosci bolowe calego ciala, uporczywa zmeczenie, klopoty ze snem, choroba przewodu pokarmowego, nadcisnienie, ciagle obawy o sprawy dnia codziennego, denerwuja mnie wizyty u lekarzy,praca mnie przygnebia, sa tez, szczegolnie w godzinach popoludniowych, odczucia podobne do objawow grypowych ale bez temperatury, trudno mi sie koncentrowac.Jak dotad zadne leki nie dzialaja.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza