Leczenie derealizacji z nerwicy

Witam mam derelizacje z nerwicy.Jak powinno sie to zaburzenie leczyc farmatologicznie za pomoca lekow bez psychoterapi? Stosowalem ssri,neuroleptyki,przeciwpadaczkowe i nic.. a teraz dostalem do doraznego stosowania benzodiazepiny na ktorych pisze ze skutek uboczny to derelizacja wiec co sie dzieje w ukladzie chemicznym ukladu nerowego ze benzo to powoduje i jakimi lekami to wyleczyc? Aktualnie dostalem lek pridinol na parkinsona na derealizacje.Bede go dopiero stosowal.

Te objawy można leczyć lekami z różnych grup, zależy to od reakcji indywidualnej, jednak najlepsze efekty są w połączeniu z psychoterapią.Nie polecam benzodwuazepin ze wzgl. na możliwość szybkiego uzależnienia oraz występujące po nich zaburzenia pamięci, pridinol stosuje się w innych celu ,może skonsultuj się ponownie z innym specjalistą psychiatrą.