Leczenie długoterminowe nerwicy lękowej

Witam, od 5 lat mam nerwicę lękową na którą przyjmowałam lek prefaxine (3 razy po pół roku za 4 razem nie byłam w stanie "wejść na lek" z powodu tak dużych skutków ubocznych. Wystąpiła w tym czasie również duża bezsenność na która pomagał jedynie estazolam. Lekarz przepisał mi lek elicea który przyjmowałam przez 10 m-cy. Teraz (3 m-ce po odstawieniu elicei) wróciły takie same objawy. Bardzo zależy mi na leczeniu długoterminowym ok 2 - 3 lata. Lekarz nie wyraża na to zgody. Proszę o opinie...

Witam w przypadku nerwicy jako psychoterapeuta oprocz leczenia farmakologicznego zalecam terapię zwłaszcza że z opisu wynika że leki nie przynoszą pożądanego efektu. Pytanie dlaczego zalezy pani na leczeniu dlugoterminowym? Pozdrawiam Marzena Miodońska Winkler.

Witam,
jeżeli jest Pani pod stałą opieką psychiatry nie widzę podstaw do kwestionowania jego decyzji.
Prowadzi Panią stale, zna Pani przypadek i na pewno wybiera najodpowiedniejsze postępowanie.
pozdrawiam