Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie endokrynologiczne z powodu wysokiego TSH i złe samopoczucie

Witam! Od trzech lat leczę się u specjalisty - endokrynologa, ponieważ dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy. Moje TSH wynosiło nieco ponad 7. Lekarz dał mi początkowo dawkę leku Euthyrox 50, reakcja na lek była słaba, więc podnosił mi stopniowo dawkę, zatrzymałam się dzisiaj na 125. Miałam wykonywane badanie ft3 i ft4 oraz przeciwciała. Wszystko było w porządku. Po lekach myślałam, że schudnę, przestanę być senna, zmęczona oraz rozdrażniona. Niestety brak zmian w sampoczuciu. Pomocy!
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Proponuje oznaczyć poziom tsh i ponownie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety