Leczenie farmakologiczne depresji

Mam dylemat ,od trzech lat leczę się na depresję,najpierw u psychiatry,ktory przepisal mi Sedaloft,po ktorym byłam bardzo nadpobudliwa,wyprawialam cuda,byłam bardzo pobudzona.Zniechęcona przeniosłam się do neurologa,który leczy depresję,chodzę do niego drugi rok,ale nie ma poprawy,biorę sulpiryd 2razy 100,lorafen na uspokojenie i promazin na noc.Co ja mam dalej robić?

Dzień dobry,

Od leczenia zaburzeń afektywnych jest lekarz PSYCHIATRA.
I takie objawy, jakie Pani miała przy zastosowaniu 1 leku, NALEŻY zgłaszać lekarzowi a nie rezygnować z wizyty.

Szanowna Pani, branie leków nie sprawi, że wyleczy się Pani z depresji. Leki tylko tłumią objawy, zastępując jedne drugimi, ale nie dotykają przyczyny Pani cierpienia. Proszę zapoznać się z możliwymi skutkami ubocznymi przyjmowanych przez Panią leków. Odsyłam również do artykułów:

http://opsychiatrii.pl/psychotropy-powoduja-zaburzenia/

http://psychoterapia.natemat.pl/

Pani potrzebna jest psychoterapia, a nie leki. Psychoterapia jest najsuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń lękowych. Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie:
www.pocieszka.pl

Znajdzie tam Pani również adresy zaufanych specjalistów w pani okolicach.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej